KONST / Litografier / Litografi 14499159
nr 1449 9159
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografi, Zebror. Signerad, numrerad 173/260, daterad 75. Bildmått: 22x33cm, yttermått inklusive ram: 33x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:44:37
17/2 12:47:03
100 kr
21/2 12:48:47
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl